Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu

Święto Edukacji Narodowej

14 października jak co roku był uroczyście obchodzony w naszej szkole.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor mgr Bożena Lasocka, która w kilku ciepłych słowach podziękowała wszystkim, którzy aktywnie włączają się w proces kształcenia i wychowania młodego pokolenia  oraz wręczyła nagrody i podziękowania pracownikom szkoły.

Dzień wcześniej w Biskupieckim Domu Kultury zostały wręczone medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody burmistrza dla zasłużonych nauczycieli.  Nasza szkoła została poczwórnie  wyróżniona. Dwie nauczycielki z naszej szkoły otrzymały medale KEN. Są to : pani  Barbara Leonik – zastępca dyrektora szkoły oraz pani Bożena Rosińska – nauczyciel świetlicy.  Nagrodę burmistrza otrzymali: pani Danuta Leszek–Grabowska – nauczyciel plastyki i zajęć komputerowych oraz pan Zbigniew Zastryżny – nauczyciel wychowania fizycznego. Gratulujemy i czekamy na kolejne medale.

Po części oficjalnej  uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny. Ciekawostką programu był fakt, że brali w nim udział uczniowie naszej szkoły  począwszy od klasy „0” do klasy „ VI”. Były wiersze, skecze, piosenki, tańce, życzenia i dedykacje. Nad całością apelu czuwały : p. Anna Aleksandrowicz    ( nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej ) i p. Brygida Wiercińska ( nauczyciel muzyki ).  Pomocą swoją służyły również  p. Ewa Pałaszewska, p. Iza Woronowicz, p. Teresa  Świątek,  p. Joanna Dutkowska.

Anna Aleksandrowicz

SDC14891 SDC14893

Galeria zdjęć z uroczystości

VI Konkurs Piosenki Patriotycznej

konkurs

Poprzednia wersja serwisu

Przyjaciele Szkoły

Informacje Towarzystwa Przyjaciele Szkoły.

Towarzystwo jest podmiotem, dzięki któremu powstał
i funkcjonuje niniejszy serwis internetowy sp3biskupiec.pl

Promocja zdrowia

Certyfikat Promocja Zdrowia

Prezentujemy nasze działania w sferze zdrowotnej.

Ekologia w Trójce

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami i sukcesami w dziedzinie ekologii.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.