Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu

Festyn „Wesoło, atrakcyjnie i aktywnie bawimy się”

Email Drukuj PDF

Z okazji Dnia Dziecka w piątek 30 maja 2014 roku w SP nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu odbył się Festyn pod hasłem „Wesoło, atrakcyjnie i aktywnie bawimy się”.

Nasi uczniowie brali udział w części artystycznej , podczas której wysłuchali  wierszy i piosenek w wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły oraz obejrzeli krótki pokaz dziecięcej mody w wykonaniu przedszkolaków oraz przedstawienie „Kot w butach”. Uczniowie mogli również zatańczyć wakacyjną  ZUMBĘ, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wiele emocji wzbudził koncert chóru w wykonaniu Zespołu Wokalnego Milavista z Brześcia (Białoruś). Piękne stroje oraz niesamowite umiejętności wokalne trafiły do  wszystkich serc, dlatego owacje były długie i gorące. Po zakończeniu pierwszej części Festynu dzieci z balonami ruszyły w tanecznym pociągu po lody!!! To dopiero była radość ogromna i degustacja słodkich upominków przez wszystkich uczniów szkoły.

Druga część Festynu odbywała się przy sprzyjającej aurze na Orliku. Najpierw  stoczono rywalizację w „sztafecie wielopokoleniowej”, którą stanowiły trzy drużyny  złożone  z uczniów, pracowników szkoły oraz  nauczycieli. Później odbył się długo oczekiwany przez wszystkich mecz „Uczniowie- Dorośli”! Ileż wspaniałych haseł o tematyce „ fair play” pojawiło się na murawie boiska, a zawodnicy dostarczyli kibicom niezapomnianych wrażeń i emocji.

Wszyscy uczestnicy Festynu zostali obdarowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz słodyczami dzięki sponsorom:  BGŻ oddział w Biskupcu, Getin Bank oddział w Biskupcu, p.Helenie Połeć, Radzie Rodziców.

Składamy podziękowania w imieniu dzieci i cieszymy się, że dołączyliście Państwo do grona obdarowujących najmłodszych podczas ich święta.

DSC 0087 DSC 0280

Więcej zdjęć w galerii.

VI Przegląd Artystyczny Szkół Gminy Biskupiec

Email Drukuj PDF

W dniu 17.05.2014r. w Zespole Szkół w Kobułtach odbył się VI Przegląd Artystyczny Szkół Gminy Biskupiec. Szkołę Podstawową nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu reprezentowali uczniowie klasy IIa w składzie: Zosia Aleksandrowicz, Anna Balcewicz, Oliwia Bielawska, Malwina Gąska, Kacper Łukasiak, Jaś Łyjak, Paulina Nagórka, Marcel Orgas, Karolina Pijewska, Zuzanna Połeć, Julia Przybylak, Anna Romanowska, Jakub Sitek, Kornelia Wolska, Bartosz Zaręba, którzy w formie teatralnej zaprezentowali wiersz J.Tuwima „Spóźniony słowik” oraz J.Brzachwy „Leń”. Uczennice klasy IIIb Lena Mikłaszewicz i Marietta Ostapczuk wystąpiły na scenie z dwoma utworami „Mały odkrywca” i „Ziemia to wyspa zielona”. Opiekunami grupy były: Agnieszka Ziętara, Ewa Pałaszewska i Joanna Dutkowska.

Dla uczestników przygotowany był słodki poczęstunek.  Każda ze szkół otrzymała tradycyjnie zielone drzewko.

SAM 0578SAM 0658SAM 0662

Więcej zdjęć w galerii

Poprzednia wersja serwisu

Przyjaciele Szkoły

Informacje Towarzystwa Przyjaciele Szkoły.

Towarzystwo jest podmiotem, dzięki któremu powstał
i funkcjonuje niniejszy serwis internetowy sp3biskupiec.pl

Promocja zdrowia

Certyfikat Promocja Zdrowia

Prezentujemy nasze działania w sferze zdrowotnej.

Ekologia w Trójce

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami i sukcesami w dziedzinie ekologii.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.