Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu

Prelekcja

Email Drukuj PDF

12 maja 2015 uczniowie klasy 2A uczestniczyli w bardzo ciekawej prelekcji prowadzonej przez technika weterynarii panią Sylwię Suwisz, która przyjechała specjalnie do nas z Ciechanowa.

Spotkanie odbyło się w ramach działań realizowanego projektu „Pets are our friends” w programie eTwinning. Klasa 2A współuczestniczy w tym projekcie z zaprzyjaźnioną szkołą podstawową w Częstochowie. Uczniowie poznają m.in. rasy psów, uczą się opieki nad zwierzętami  domowymi, a także poszerzają swoją wiedzę w tej tematyce w języku angielskim.

W szkole odbyła się również zbiórka rzeczowa na rzecz organizacji „Pies i spółka”. Udało się zebrać 20 kg karmy dla psów i kotów, smycze i zabawki dla zwierząt. Wszystkim uczniom biorącym udział w zbiórce bardzo serdecznie dziękujemy.

Pomysłodawczynią projektu jest pani Edyta Salamończyk, we współpracy w realizacji z  panią Hanną Szkop.

DSCN0913 DSCN0922

Konkurs fotograficzny

Email Drukuj PDF

Konkurs foto

Poprzednia wersja serwisu

Przyjaciele Szkoły

Informacje Towarzystwa Przyjaciele Szkoły.

Towarzystwo jest podmiotem, dzięki któremu powstał
i funkcjonuje niniejszy serwis internetowy sp3biskupiec.pl

Promocja zdrowia

Certyfikat Promocja Zdrowia

Prezentujemy nasze działania w sferze zdrowotnej.

Ekologia w Trójce

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami i sukcesami w dziedzinie ekologii.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.