Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu

Trójka z 23 Finałem WOŚP

Email Drukuj PDF

To już 23 raz zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Biskupiec corocznie czynnie wspiera zbieranie funduszy przeznaczonych na pomoc najmłodszym oraz seniorom. Również uczniowie, nauczyciele i rodzice naszej „Trójki” jak co roku nie zawiedli i mamy też swój wkład w organizację biskupieckiego finału, który odbył się 11 stycznia w Biskupieckim Domu Kultury.

Ale nim doszło do Finału już od grudnia 2014 wolontariusze z naszej szkoły spotykali się ze sponsorami i zbierali przedmioty, które zostały w ostatnią niedzielę sprzedane w sklepiku Orkiestry lub wylicytowane w aukcji na rzecz fundacji WOŚP.

W niedzielę nasi uczniowie pod opieką nauczycieli kwestowali na ulicach naszego miasta. Mieszkańcy reagowali z wielką sympatią i chętnie wrzucali datki do puszek.

W Domu Kultury również wystąpili nasi zdolni uczniowie z opiekunami. Zaprezentowano utwory wokalne i instrumentalne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Serdeczne podziękowania wszystkim osobom z SP3: uczniom, nauczycielom, pracownikom i rodzicom, które bezinteresownie poświeciły czas aby Orkiestra znowu w Biskupcu zagrała.

V  D040 V  A9EC

V  19A3

Pomoc dla schroniska

Email Drukuj PDF

Schronisko2015

Poprzednia wersja serwisu

Przyjaciele Szkoły

Informacje Towarzystwa Przyjaciele Szkoły.

Towarzystwo jest podmiotem, dzięki któremu powstał
i funkcjonuje niniejszy serwis internetowy sp3biskupiec.pl

Promocja zdrowia

Certyfikat Promocja Zdrowia

Prezentujemy nasze działania w sferze zdrowotnej.

Ekologia w Trójce

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami i sukcesami w dziedzinie ekologii.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.