Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu

Dzień Dziecka w SP3 w Biskupcu

Email Drukuj PDF

W tym roku pierwszy czerwca przywitał wszystkie dzieci wysokimi temperaturami, ale w szkole czekało na nich wiele atrakcji. Wejście budynku i szkolne korytarze zostały udekorowane kolorowymi balonami, które zapowiadały wesołą, aktywną i radosną zabawę. Klasy spotkały się na Orliku szkolnym gdzie  na początek został zaprezentowany taniec „Króla Juliana”. Następnie zostały wręczone słodkie upominki i piłki dla klas. Oczywiście nie zabrakło w takim dniu popisów wokalnych w wykonaniu naszych szkolnych, małych  artystów . Na koniec pierwszej części grupa taneczno-sportowa uczennic z LO w Biskupcu zaprezentowała układ taneczno-gimnastyczny do składanki przebojów , a atrakcją okazał się udział w pokazie naszej uczennicy z klasy IId Nikoli Łyczak. Dziewczynka nie tylko znała wszystkie kroki taneczne opracowane przez starsze koleżanki, ale zaprezentowała wysoką sprawność gimnastyczną i talent taneczny. W trakcie przerwy, w trosce o zdrowie dzieci, nasze Panie kucharki wraz z wychowawcami, przygotowały chłodny kompot wieloowocowy, który bardzo dzieciom smakował w ten upalny dzień.

W drugiej części spotkania wszyscy mogli wziąć udział w animacjach ruchowych z chustą Klanzy. Klasy z niecierpliwością czekały na swoją kolejkę, żeby uczestniczyć w proponowanych zabawach, które dostarczyły im wiele radości!

Na tym nie koniec atrakcji, bo wielu wychowawców poszło ze swoimi wychowankami na lody lub spędzili czas na szkolnym placu zabaw.

Tak, pomimo upałów, aktywnie i wesoło minął Dzień Dziecka 2016 w szkole.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim,którzy przyczynili się swym wsparciem do uatrakcyjnienia przebiegu tegorocznego Święta.

Ostatnie pożegnanie Siostry Judyty Tuńskiej

Email Drukuj PDF

judyta tunska

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Orła Białego
ze smutkiem zawiadamia, że 13 maja 2016 roku, po długiej chorobie odeszła od nas Siostra Judyta Tuńska.
Serdeczna koleżanka, uwielbiany nauczyciel, cudowny człowiek.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 16 maja 2016 roku w Klasztorze Św. Katarzyny Braniewie.
Msza żałobna zostanie odprawiona 17 maja 2016 o godzinie 15.30 w kościele Św. Jana w Biskupcu.

Poprzednia wersja serwisu

Przyjaciele Szkoły

Informacje Towarzystwa Przyjaciele Szkoły.

Towarzystwo jest podmiotem, dzięki któremu powstał
i funkcjonuje niniejszy serwis internetowy sp3biskupiec.pl

Promocja zdrowia

Certyfikat Promocja Zdrowia

Prezentujemy nasze działania w sferze zdrowotnej.

Ekologia w Trójce

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami i sukcesami w dziedzinie ekologii.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.