Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu

VII Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

Email Drukuj PDF

Już po raz siódmy w Szkole Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej,  w którym wzięło udział 52 uczniów ze szkół i przedszkoli Miasta i Gminy Biskupiec.

Wykonawców oceniało jury w składzie: Agata Dowhań – wokalistka zespołu Alibabki, założycielka i kierownik Studia Wokalnego „Sukces”, Jacek Michalski – zastępca dyrektora Powiatowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Biskupcu, wiolonczelista, mjr Zbigniew Stachun – zastępca komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień, Marek Świątek – prezes zarządu PWIK, radny powiatowy, grał w orkiestrze dętej, Barbara Leonik – zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 w Biskupcu, nauczyciel sztuki.  Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Katarzyna Nowakowska - zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Biskupiec.

Oto wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach:

Klasy 0-1

I miejsce -   Julia Kotwasińska (Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Biskupcu)

II miejsce –   Lena Siekierska (Zespół Szkół Węgojskiego Stowarzyszenia Edukacji Lokalnej - CEL w Węgoju)

III miejsce – Amelia Heichel (Przedszkole Jacek i Agatka)

Wyróżnienie -  Kajetan Szczypiński, Lena Dymkowska (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 2)

Klasy II – III

I miejsce – Filip Orłowski  (Szkoła Podstawowa nr 3)

II miejsce – Natalia Heichel (Szkoła Podstawowa nr 3)

III miejsce – Lena Dymkowska (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1- Szkoła Podstawowa nr 2

Wyróżnienie – Gabriela Lamperska ( Szkoła Podstawowa nr 3)

Wiktoria Buturla (Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Biskupcu),

Weronika Moroz ( Szkoła Podstawowa nr 3)

Klasy IV – VI

I miejsce – Oliwia Ciechacka  (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1-  Szkoła Podstawowa nr 2)

I miejsce – Marietta Ostapczuk (Szkoła Podstawowa nr 3)

II miejsce – Maria Król (Szkoła Podstawowa nr 3)

III miejsce – Anna Król (Szkoła Podstawowa nr 3)

Wyróżnienie – Magdalena Kmieć, Gabriela Woźniak (Szkoła Podstawowa nr 3)

Klasy gimnazjalne

I miejsce – Paulina Borzymowska (Zespół Szkół w Czerwonce)

II miejsce – Anna Łokuciejewska (Gimnazjum nr 1w Biskupcu)

III miejsce – śpiew Natalia Repschlager, akompaniament Michał Łosiak, Mateusz Ziemiański (Zespół Szkół w Kobułtach)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a laureaci wspaniałe nagrody: tablety, gry dydaktyczne, zabawki, głośniki, radia, bluetooth monopod i inne drobne gadżety.

Laureaci, czyli najlepsi z najlepszych, wystąpią na Gali z okazji Święta Niepodległości w dniu 11.11.2015r. o godz. 13.00 w auli Szkoły Podstawowej nr 3 , podczas której otrzymają  pamiątkowe statuetki.

Tak wiele nagród pozyskaliśmy dzięki naszym sponsorom. Są nimi: Pan Kamil Kozłowski Burmistrz miasta i gminy Biskupiec, Pan Marek Domin prezes Zakładów Mięsnych „Warmia”, Firma „Terg”, Media Expert w Biskupcu, Koło Łowieckie         „Rosomak”.

Organizatorzy: Teresa Świątek, Mariola Jaskulska, Brygida Wiercińska, Anna Aleksandrowicz, Alicja Leczycka dziękują jurorom, sponsorom i wszystkim uczestnikom konkursu.

sam 1898sam 1921sam 1929

Teresa Świątek.

Witaj Szkoło!

Email Drukuj PDF

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016.

Nowy rok szkolny powitamy we wtorek 01.09 o godzinie 9.00. Jeśli pogoda nas nie zawiedzie, apel odbędzie się na boisku szkolnym.

W przypadku niepogody, zapraszamy do sali spotrowej.

Do zobaczenia!

Poprzednia wersja serwisu

Przyjaciele Szkoły

Informacje Towarzystwa Przyjaciele Szkoły.

Towarzystwo jest podmiotem, dzięki któremu powstał
i funkcjonuje niniejszy serwis internetowy sp3biskupiec.pl

Promocja zdrowia

Certyfikat Promocja Zdrowia

Prezentujemy nasze działania w sferze zdrowotnej.

Ekologia w Trójce

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami i sukcesami w dziedzinie ekologii.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.